Avatar uživatele
bolak

Už vám někdy bylo za někoho trapně?

Sebe nepočítat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, manon, aramah, johana 56, Damiana, briketka10, RyuzakiKate, alenad, anonym před 4176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ano – a komu ne? Je mi trapně za mamánky, kteří ještě ve třiceti vyžírají rodičům lednici; za zlatokopky, které sebou nechají vláčet jako kus hadru, jen proto, aby nemusely nic dělat; za pitomce, kteří se cpou tam, kam nemají a chtějí dirigovat lidi, kterým nesahají ani po kotníky; za všechny hajzly, kteří někoho slabšího ponižují, týrají a trápí; za nenadané dětičky, které hrdě předvádějí jejich rodiče na veřejnosti; za matky malých holek, které oblékají své dcery jako prostitutky a zvrhle tomu říkají Soutěž krásy; stejně tak jako za ženy z Mimibazaru a podobných sdružení zasloužilých matek, které svým „laktačním projevem“ a všudypřítomným mateřským plutárálem způsobují, že „normální“ chlap si pak musí myslet, že jsou všechny ženské zatracené pipky; za neupravené a ušmudlané ženy; za ženské ztrapňující se řevem při mužském striptýzu; za chlapíky, kteří přijdou na ples jako namyšlení mistři světa a o půlnoci tancují s otevřeným poklopcem; za ženy, které mluví vulgárně a před muži rozebírají i ty nejintimnější problémy; za muže, kterým je jedno, že jsou ve společnosti ženy a „vyluzují“ kdejaké zvuky a pachy, nedodržují základní hygienu ani pravidla bontonu; za lidi, kteří neznají antiperspirant a dovedou jít do společnosti v odrbaných džínách a okopaných teniskách; za lékaře, kteří se „našli“ v modelu z amerických bijáků, nerozlišují rozdílnou psychiku pacientů a drsně všem, sakumprásk „servírují“ nejhrůznější prognózy; za špindíry v některých restauracích, které jsou schopny prodávat zkažené jídlo – stejně tak za „obchodníky“ přelepující etikety s prošlým zbožím; za „lidi“, kteří hyenisticky dovedou napálit a okrást starého a bezmocného člověka; za šarlatány, kteří s kartami v ruce (nebo s koulí a jinými čarodějnickými proprietami) lžou druhým do očí za peníze; za všechny, kteří něco, co je v popisu jejich práce udělají jen, když za to dostanou něco bokem a nikdy nejsou sami od sebe vstřícní; za ty, kteří stále někoho kopírují a nikdy tak neukážou (ani nepoznají) svou osobnost; za ty, kteří chtějí být za každou cenu in – a také za ty, kteří „předepisují“ jiným jak být in (za každou cenu); za ty homosexuály, kteří dávají svou „jinakost“ najevo všude a všem jakýmkoli způsobem; za blbečky, kteří šmírují „známější“ lidi a jejich fotky posílají do bulváru (nebo za některé ty „známé“ lidi, kteří tam své fotky posílají sami); za ty, kteří v bulváru pracují a myslí si, že jsou novináři; za ty, kteří nutí jiné myslet a dělat pouze to, co si myslí oni sami – a jiný názor neuznávají (od fanatických pánbíčkářů až po diktátory); za ty, kteří podvádějí svého partnera(ku), myslí si jak jsou „dobří“, smějí se mu (jí) za zády, jsou schopni žít paralelní vztahy a ničit tak životy mnoha jiným; zkrátka za každého, kdo se vytahuje, lže, krade, nic neumí (a poučuje druhé, jak co dělat), buzeruje a nedodržuje své sliby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Natty*

Ano, v období puberty za blízkou osobu, která popisovala mému obvodnímu lékaři, jak probíhá naše ráno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Jojo a ne jednou – třeba za jednoho souseda, co shazuje na veřejnosti svoji ženu, nebo za kolegu, co nenašel odvahu říct pravdu, ač vyzván, protože tam byl i jeho nadřízený a bál se asi, že si to u něj rozhází. A tak nechal ve štychu nevinného. Stačilo říct ano – neřekl nic, jen zíral, potil se a rudnul…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

To asi zažil každý znás,jednou to bylo tak hustý že vtom momentu bych brala i třetí světovou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

mě ano… za Kalouska…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne nebylo mi za nikoho trapně a vlastně ani nevím jak taková trapnost vypadá.
Doplňuji:
Nebo jsem možná zažila u někoho situaci, jenž by mohla být snad trapná, ale mně tak nikdy nepřipadala.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nesčetněkrát… Za teatrálního ex-přítele, kdykoliv mamka telefonuje na ulici a strašně do toho mobilu řve, když mi kamarád usnul v obýváku s hlavou na stole nebo když musíme se školou každý rok navštěvovat taneční akademii, kde hopsaj dětičky v latexu, a ti velcí v podstatě nic nedělaj – hlavně, že je to „profesionálně připravené“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Bylo- fakt, že jo a víckrát.......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Kdyby jednou a kdyby někdy..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, někdy za Dr.Axla,když …,ale to už víte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Ano.Za syna,za maminku,za manžela.Přesto je mám moc ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Několikrát. To už se tak občas přihodí asi klaždému. Patří to k běžnému životu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nelie

Ano,za bývalou spolužačku ze střední,která byla hrozně ulhaná a já bohužel seděla s ní v lavici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

hanulka11: tak nedělej zagorku a rozpovídej se :)

jde ochatovací otázku, člověče..

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

nemusím ho/ji tady jmenovat, že ne .....

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Vepište odpověď…no jména házet nemusíš, ale můžeš napsat proč ti bylo trapně…

A spíš nějakej příběh z reálu by mě zajímal.

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek