Už vám někdy bouchnul airbag při jízdě v autě?

Myslím tím bud při dopravní nehodě,nebo při nějakém nárazu auta např,do obrubník.
Mám právě čerstvou zkušennost a můžu říct,že to není nic příjemného.
Máte jiné nebo podobné zkušennosti?
díky za příspěvky
Jugar

Nejlepší odpověď
anonym

Jednou – borec na vedlejší přehlídl stopku…
😉
No – asi to byl lepší zážitek, než by byl náraz hlavou do B-sloupku.

Další odpovědi
Zbynas

Naštěstí ne. Měl jsem těžkou nehodu, ale boční náraz a já měl airbag jen na volantu, takže se neaktivoval :)