Už vám někdy admin nominoval otázku, když to má v popisu práce?

=============
Já tu smrdím dosti dlouho, ale od něj jsem dostal tak maximálně výhružku BANem!

https://ctrlv­.cz/8cW6

Nejlepší odpověď
Agneta

Nedávno — ale odpověď:D (admin2) Myslím že to byl někdo jako Dismas, který se ptal na nějaké zahraniční weby, tak jsem jako odpověď vykopírovala nějakou azbuku z netu, a bohužel ale nevím, jak se ta odpověď líbila tazateli, byla ale super vtipná:DD

Další odpovědi
briketka10

Ano. Jednou za odpověď u otázky o seriálu

The Walking Dead byla jsem rádal 😁

Tak jsem se zase spletla, ale vím, že jednou
jsem měla od Admin2 obodovanou odpověď
teď ji nemohu najít a hledat ji ve všech není v
mých silách to vážně ne :((

annas

Ad barbakan,

už jsem o tom někde psala Totiž dva známí uživatelé si vzájemně navrhovali nominace za odpověď, třeba jen za odkaz, takže nominace. ztratily smysl. Nedívám se zpět, takže nevím, zda se udělují.

Samozřejmě nemyslím přímo od tazatele.

Možná před 3 týdny až měsícem jsem někde zahlédla u jedné otázky dvě udělené nominace – ani jedna nebyla od tazatele. Admin uzavřel a přidělil dvě nominace.

Nepoznamenala jsem si bohužel odkaz. Před několika dny jsem psala adminovi, jak to s nominacemi je. Odpověď jsem zatím nedostala.

anonym

Annas, díky za vysvětlení. 🙂

annas

Ještě než vypnu.

Briketka určitě ví, o kom píši. Tys je také zažil.
Už jsem je dlouho neviděla, takže nechodí.

briketka10

annas

Přesně vím o kom je řeč a asi jsem
obdržela 2 nominace a od té doby
už žádnou, ale samozřejmě vím o
kom píšeš 😁