Avatar uživatele
Damiana

Už vám někdo řekl, že jste mu přinesli (nosíte) štěstí? Pokud ano,…

…při jaké příležitosti?
Pokud ne, jak byste na to reagovali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, Lucijej, Illines před 4116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Matthew

Já jsem přírodní katastrofa na zákon schválnosti, ale za to když jdu někam s jedním kamarádem, vždy má na něco štěstí. Možná ta moje negativní vlastnost působí opačně na něj pro jeho prospěch :) Vždy když jdeme spolu ven, něco najde nebo vyhraje :D Tuhle třeba říkal, že nevyhrál ve sportce dobré dva měsíce, ať si jdu podat los s ním, vyhrál ve slosovací den 92Kč. Vím, je to pakatel, ale dost nás to vylekalo oba :D Teď budeme muset chodit vsázet asi pokaždé spolu a půjdeme na půl :D
Doplňuji:
PS: Jde o kamaráda z dětství a bydlí o 300 km dál než já. Takže se často nevýdáme, ale i naposledy když jsem tam byl, tak jsme šli na pivo, říkal že má na dvě a nechce utrácet a našli jsme po cestě dvě stovky :D Takže útrata nula :D

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Ano.Jednou jsem šel navštívit kamaráda který měl náhlé zdravotní potíže a jeho stará matka si s ním nevěděla rady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nežekl zatím nikdo. A kdyby to někdo řekl, tak by mně to asi vyděsilo. Já zřejmě spíš nosím smůlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

A vite ze ,ani nevim?Nekdy okolo mne z niceho nic zacne poskakovat radosti kamoska a to vetsinou v klubu kam chodime,tvrdi kdyz tu jsem sama ,tak tu neni a kdyz jsem s tebou tak ho tu vidim.A ja ji to tolik preji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nie, ja nosím iba smolu. bolo mi povedané, že keby som si zalozil pohrebnú službu v prahe, tak tam rok nikto neumrie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Asi štěstí nenosím, nevím, nevzpomenu si. Až mi to jednou řeknou, budu potěšena :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Drape – nejvyšší čas stát se kominíkem!:-)))

před 4116 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek