zjentek

Už vám někdo lezl na nervy takovým způsobem, že jste si řekli „já ho mám vlastně rád(a)“?

Doplňuji:
..a může se vlastně „lézt na nervy“ pozitivně?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jo třeba Zjentek:-ooo
Doplňuji:
Ty lezeš na nervy pozitivně:-))) Se u toho lezení vždy zasměju:-))) A to pozitivní je:-)))

Další odpovědi
Heisenberg

Ano a ne jednou. Třeba na základce byl spolužák, který pořád mlel a mlel a nezavřel pusu, plácal jedno přes druhý že to kolikrát lidem i vadilo a lezlo na nervy. Ale když pak někde chyběl a neměl nás kdo bavit těmihle řečmi, tak jsme si uvědomili, že ho vlastně máme rádi a je to zkrátka jeho vlastnost :).
Občas se mi to stává :).

zjentek

zzzzz, ale co když je to z tvý strany jenom zamilovanost? :o

zzzzz

No to zcela určitě:-OOO

gagaga

:))