Už Vám někdo dýchal na záda?

Mě ne, to musela vymyslet básnířka.

Nejlepší odpověď
bigbít

mě jo…v metru v Praze, když jsem jela na Florenc z Hlavního nádraží…tomu člověku nesmírně smrdělo z pusy po cigaretách a pivu…

Další odpovědi
hanulka11

Myslím,že význam tohoto přísloví je -že stále někdo někoho sleduje a nedá mu pokoj.

anonym

mě ano a je to strašně nepříjemné,kdysi v práci jsme měli šéfku a ta se doslova na někoho nalepila a přes rameno se mu dívala jak pracuje

GM

Myslím, že to znamená, že někdo někoho dohání v jeho činnosti a úsilí a snaží se ho předběhnout a mít lepší výsledky.