Už vám bublá polévka na sporáku a v troubě se peče něco dobrého?

Nejlepší odpověď
tom004

Gulášová,už dobublala včera,takže se jen ohřeje,a připravují se kapustové karbanátky,bram­borová kaše,okurkový salát.Dobrou chuť.

Další odpovědi
dědapetr

Držková polévka z hlívy ústřičné a uzený bůček, zelí a knedlík.

hanulka11

Manžel vaří rajčatovou polévku a hovězí na česneku a já udělám špenát a bramborové knedlíky…tak se pěkně podělíme o přípravu a pochutnáme si
všem přeji dobrou chuť
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/111­84/nadap052254545­000230.jpg
tak jsme to zbaštili