DDarent

Už to někdo máte??? Musí se platit poštovný???

http://zasouvat­ko.tovarna.cz/

Nejlepší odpověď
www

Ne. Toto nemám a ani nevím proč bych měl mít.

Další odpovědi
tom004

Pěkná ptákovina.V ban­kách,pojišťov­nách,ap.,býva­jí k mání zdarma. Zase někdo „koumá“,jak získat adresy a potom otravovat s různým,„zaručeně pravým“,zbožím.

terry

Nemám a ani mít nebudu.
Podobné blbosti mě nelákají.

fablen

Moc DDarente děkuji za odkaz – zasouvátko v neděli objednáno a už dnes zcela ZDARMA přišlo v obálce poštou domů 🙂. Super! – je v kartičce a proto se dá dobře nosit i v peněžence jako karta a použít do košíku. Maximálně lze objednat 2 ks najednou.