petka.s

Už jste někdy propadly drogám?

Už ste někdy propadnuly drogám?

Ptáte se jen žen?

Odpovědi
JáJsemKarel!

Škoda, že je tato otázka určena pouze pro ženy, které píšou „ste“, protože bych se rád rozepsal o tom, jak jsem jednou měl kokain a…

ALE NE, JE TU POLICIE A CHYSTÁ SE MĚ ZATKNOUT ZA UŽÍVÁNÍ NELEGÁLNÍCH DROG! Neeee…

Rokio

Nikoliv. Drogy neberu a nikdy jsem je nebral. Nipiji ani alkohol a nekouřím cigarety.

Palpatine

Asi jste pořádná feministka, když vás zajímá jen názor žen. Škoda. Ale stejně na to se nemůžu ani dívat.
Pokud byste se chtěla zeptat na názory všech, nejlepší by bylo napsat otázku takto:
„Už jste někdy propadli drogám?“

ivzez

Ne.

Poznámka:
Je s podivem, že ty jsi ještě nepropadla z češtiny.

Palpatine

No ona mě tak zblbla, že jsem se na tu chybu nachytal sám omylem. Ale hned jsem to opravil.