bolak

Už si vás někdy s někým spletli?

Jak reagujete když si vás někdo splete? Zklamete je a řeknete že jde o nedorozumění nebo jim uděláte radost a hajete dál?
Doplňuji:
JuddH: A proč ne? Já si vždycky říkám že by byli zklamaný, kdybych to nedotáhnul dokonce. Třeba tudle mě na vesnici zastavila taková hóoodně stará paní a ptá se mě „co jana, jak se jí daří a co děti“ a já říkám „nojo, už je zase těhotná“ a vona hned „nepovidej, dyť už je jí přes padesát..a ským to má??“ – tak ji řikam „nó, to se právě ještě zjišťuje..no.....“ a pak sem se omluvil a řek že už musim, jinak že by mi ujel vlak. Noa když sem se pak cca po 20 dvaceti metrech otočil, tak už měla u huby telefon a posílala to do světa…

ale pokecali sme, to zas jó..

Nejlepší odpověď
JuddH

Zrovna nedávno se mi stalo, že ke mně v obchodě přišla holčička a ukazovala mi fešné plavky. Jak jsem se na ní podívala, nejspíš zjistila, že nejsem ta, koho hledá. Koukla jsem se po obchodě a kousek ode mě stála bruneta oděna ve velmi podobném oblečení, jako jsem měla já… to je asi tak všechno, co se mi kdy stalo. Ale že by si mě vyloženě někdo s někým spletl a mluvil se mnou jako s cizí osobou a po celou dobu rozhovoru by si neuvědomil, že nejsem ta osoba… to ne.

Určitě bych toho človíčka varovala a nenechala bych ho v tom, pane bože :D. Možná by mě ani nenapadlo si hrát na někoho jiného.

Další odpovědi
anonym

Jéje.Jednou u nás na vesnici jedna paní lufťačka z Prahy mi říká"Pane Rösner,vy máte divadelní prázdniny? A já na to: kdepak,já jdu do kravína! 😁

briketka10

jo jo, ale já jim říkám, že jí nejsem vůbec ale vůbec podobná možná, když sem byla mladší s Julí Roberts :)
http://www.csfd­.cz/tvurce/4-julia-roberts/
Doplňuji:
pardón s Juliíí :D))

ten který je

Jednou,to už je hodně dávno,když mne bylo asi tak 25,tak jsem jel v tramvaji a přiznávám se,byl jsem opilý jak zákon káže.Do vozu nastoupila mladá maminka s holčičkou,která se na mne se zájmem dívala a smála se.Po chvilce holčička na mne začala ukazovat a neustále říkala ,,táta,táta''­.Mamince to bylo nepříjemné a začala na holčičku zvyšovat hlas,že to přeci není žádný táta.:-D
Potom dostala holčička na zadek a maminka s plakající holčičkou vystoupily.:-)

quentos

vobčas jo, ale dycky je zklamu – teda spíš voni sebe, voni na to obyčejně totiž přijdou po chvíli sami ;{)>

anonym

Ne. Asi jsem tak jedinečná nebo …?

Bublinnka

Mě si lidé pletou s mou sestrou a naopak.
Až to člověka rozčiluje. Jít po městě a zdravit lidi, které vlastně neznám :)

Larissa

Spletli si mě s o několik let starší neurčitou dámou, to se počítá?

Lucijej

No já nevím, jestli se to počítá, poněvaďž jsem tomu trochu pomohla.....

Na gymplu jsem byla ve třídě s jednou holkou, která měla stejné příjmení jako já, takže ze začátku chvilku trvalo, než si náš učitelé dostatečně zapamatovali, a tak se občas stávalo, že mojí známku si do k sobě do notesu zapsali k ní a její zase ke mně. A jednou při zkoušení učitelka vyvolala moji jmenovkyni a vzhledem k tomu, že jsem věděla, že to ona neumí a já byla naučená, tak jsem k tabuli vystartovala místo ní. No třída koulela očima......ale dopadlo to dobře. Dostala za dva :o)

manon

Mne si často s někým pletou. A i mne se občas stane, že si někoho spletu s někým, kdo je někomu hodně podobný.
Občas mám pocit, že každý člověk má několik dvojníků a já je v různých městech a na různých místech „potkávám“. Prostě v neznámém vidím známého.

huxa

jednou si mě jedna učitelka spletla s někým chytrým… a podruhé jedno holčina s někým pěkným a milým…

venkovan

Asi před deseti lety jeden myslivec s nějakou lovnou zvěří.
Měl blbou mušku a tak dostal vynadáno, že byl zelenější než jeho kamizola.
Pro mne ale platí poučení – nechodit do lesa v neděli mezi 8 – 10 dopolední hodinou. Někteří myslivci už (a nebo ještě) sedí na posedu.

Damiana

Ne. Mě si splést nejde.:-)

Heřman

No když si mě někdo z někým splete tam to nevadí ba naopak velice mě to potěší že někdo vypadá skoro jako já.

manon

Chudák Jana :) Takhle o ní dělat drby…

briketka10

kdo je zase Jana ?? :O

led

„kdo je zase Jana ?? :O“

Ále, to je ta, co je s bolakem,
„nojo, už je zase těhotná“,
no, říkala to stará od Chocholouška,
ještě ti nevolala?

bolak

nojo, já to věděl, příšla led a už to začíná :)

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=Uy6CYZ5OF6g#t­=1464s

briketka10

😁
bolaku už přestaň, nebo to smíchy nevydržím..

bolak

jen se jí nezastávej hele, podle toho jaký řeči teď vo ní na vsi kolujou, to taky žádnej andílek nebude ;)

manon

Tak se rozpovídej, ať z těch drbů taky něco máme :)

briketka10

ajó
a co se jí teda narodilo :))
kluk nebo holka ??

manon

Já slyšela, že to bude holka, ale nikomu to neříkej :) Zatím se to tají i otcům :)

briketka10

to sem taky nenapsala, že si mě pletou se ségrou, ale jsme dvouvaječný a to nechápu ty lidi sou asi slepí nemáme skoro nic stejnýho..
jen vykulený oči, jak jsme se těšily ven :D))

bolak

briketka10: ty seš případ..pelikán

briketka10

hezkej film což :))

bolak

Bublinnka: ty seš dvojčato?

Bublinnka

Právě že nejsem.

Bublinnka

Téda, co jsem to napsala… :)
Ségra je starší

anonym

JuddH … vy jste muz, nebo zena ? :)
Mate v tom nejaky bor … :) prominte .. -iv-

briketka10

žejo -iv- taky ňák tápu ?? :))

led

iv, vy ste nepochopili, že je zamaskovaná? Veď sa blíži Halloween (31.10.) a „Děti se oblékají do strašidelných kostýmů…“
:)

anonym

led , aha … ja myslela, ze se tu prevleka jenom ocko .. pred 3 mesici odpovidala za sveho pritele hladu … :

anonym

Hlada
Tady už je to lepší. Pokud k tomu chceš znát můj názor, tak akce mazání byla včera příliš rychlá, než aby to stačil jeden člověk. Takže je třeba vědět, že je tu víc lidí, kteří chtějí, aby odpovědi.cz byly na jiné úrovni. Jsem tu pár měsíců, takže Ty bys měl vědět líp než já, jak to tu vypadalo dříve a o co těm lidem jde.
Ke smazání mám také názor, že by nemělo být anonymní a že by měl „mazač“ uvádět důvod, pročotázku smazal. Vím, co mazal včera – všechny zábavné otázky, které patří na chat. Proto mi to nepřišlo divné.
Pokud chceš vědět o tom, jak velká škoda vznikla mně, tak skoro 100 bodů. Nevadilo by mi to z hlediska ztráty bodů, ale štve mne, že jsem se s tolika odpověďmi psala a jsou prostě pryč. Štve mne ta zbytečná práce.

a to psala, ze je tu par mesicu a hlada je tu pritom mnohem, mnohem dele .. :))

briketka10

já myslím, že to bude nakonec ten převlečenej „Transvestita“ có lidi ??

ten který je

Na ženskou nevypadá,podívej jaké má strniště.Není oholen.:-)