Avatar uživatele
zjentek

Už se vám v současné společnosti stalo, že jste v obvyklém nákupním řetězci zakoupili kompot a museli ho doma dovařit?

Například meruňkový. Aby byl vůbec k jídlu. Děkuju.

Zajímavá 0 před 10 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Když ti hrabe, tak nekupuj kompoty, v Africe můžeš jist ovoce čerstvé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ne,
meruňkový je u některých značek/výrobků, úplně „rozblemcaný“ 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nekupuju kompoty, eště mám od maminky. Loni jsem si dělala pár sklenic okurků s nálevem od mamky, a můžu říct, že lepší jsem nejedla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Kdo kupuje v lete kompoty, kdyz je vsude cerstve ovoce?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek