Už se vám to stalo, že jste jeli naprázdno?

Na netu jsem si zjistil ordinační hodiny lékaře, jedu 20 km, přijdu ke dveřím ordinace a na nich cedulka: od 8.2 do 12.2 se NEORDINUJE z důvodu dovolené!

Nejlepší odpověď
gecco

Kdysi jsem jel na domluvený servis – asi 70 km (já servismen).
Přijedu, zaparkuju, zapíšu se na vrátnici (malá firma v kancelářské budově) – a na kanceláři cedula „Pro nemoc zavřeno“.
:-O
Mory mňa mohly zebrať…
😉
___
Naštěstí tam měli šikovnou sekretářku a na podruhé servis dopadl skvěle…
😉

Další odpovědi
marci1

Stalo a ne jednou. 🙂 Asi jarní prázdniny. V době prázdnin raději nikdy k lékaři nechodím. 🙂 Ale naštve to, že? ☹
http://www.msmt­.cz/vzdelavani/skol­stvi-v-cr/organizace-skolniho-roku-2015-2016

briketka10

Ano, ale bylo tam napsáno, kdo lékaře zastupuje,
tak jsem musela jet do vzdálené obce několik km
trolejbusem, abych tu lékařku stihla a měla jsem
štěstí – jednalo se o minuty.

arachis

Stalo, proto se již vždy telefonicky ujistím, že ordinují.

briketka10

gecco

Já už nemám dlouho paleček :(

gecco

😉

anonym

Briketko, kde jsi o něj přišla?

briketka10

Normálka – Tys mi ho uřízl při výrobě klobásek 😁

anonym

Marci, neštve, ale přímo se*re!

anonym

Lékařka je už staršího data, tak pochybuji o dětech, i když může mít vnoučata.

marci1

A nejsou ve vašem okrese prázdniny? Moje praktická lékářka jezdí v době jarních prázdnin s vnoučaty vždy na hory, vždy má dovolenou. 🙂

anonym

Ale jo, jsou, ale nejhorší, že lékařka je jediného druhu v okresním městě.