už se vám to stalo?

před chvílí u nás zazvonil zvonek,otevřu a tam soused když mě uviděl strašně zařval,prostě se mě lekl drzoun jeden,zeptala jsem se co chce a on že mě,tys pil to jsem já? tak vykoktal že příjde za chvíli,nechápala jsem co to mělo znamenat až když jsem prošla kolem zrcadla všimla jsem si že mám na obličeji zelenou masku z mrtvého moře, trapas

Nejlepší odpověď
kapka

😁 Fiona 😁

Další odpovědi
Miroslavst

Se nedivím :D
http://imgs.id­nes.cz/sk_kzs/A­070414_P20_MAS­KA_V_V.JPG

anonym

Sousedovi se tedy nedivím,asi by zařval každý.
Mohl by – v jistém smyslu křičet pořád.
Jinak je to pěkná příhoda z natáčení.

aramah

Ještě že to rozdejchal.Stalo se mi něco podobného, dcera mě na obličej napatlala zelenou masku a dál to už znáte.

iceT

Hahá,me se to stalo taky,ale to prisla jen domovnice.

BIGFOOT

burak máte jedničku,to musel bejt zážitek na celej život.

Zdroj: BIGFOOT