Boy 13

Už se vám to někdy stalo ?

Stalo se vám někdy, že jste byly venku a byla vichřice vítr o rychlosti 70 km/h a najendou vám vlítl bordelo do očí smítka písek a hodně to na kůži pod očima zaštípalo ?

Nejlepší odpověď
Drap

Dokonce několikrát

Další odpovědi
zjentek

Ano. Zaštípalo jaxfiňa! Život je věčný boj, každou chvilinku seš vlastně v nebezpečí a to i teď, na židli u kompu.

Malvína

Samozřejmě. Otáčím se zády k větru, pokud je to možné.

elkon

I když je dotaz „určen ženám“ (spíš neznalost češtiny), stalo se mi to také, ale spíš si obličej zacloním.

autacek

To víš že stalo, i v bezvětří, třeba na Maho beach. To co dokáží udělat za horký „průvan“ trysky startujícího proudového letadla je nezapomenutelný zážitek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Boy 13

Drap: a když se Vám to stalo, tak měl jste tam potom na tom místě jizvu nebo dirku?

Boy 13

Je to hodně veliká rychlost, když se do vás náhle opře vítr o rychlosti 60km/h v nárazu a při tom vám ,,vmete" do obličeje, očí písek nebo smítka?

Dochy

Ne, není. Až Ti vmete do tváře sklenici od piva, pak to teprv bude slušná rychlost.

Boy 13

Takže to nemohlo udělat jizvu? Prosím ano ne. I kdyby se mi to stalo zase, neudělá to velmi SILNÉ štípnutí na kůži pod okem jizvu? Mnohokrát Vám děkuji za Vaši odpověď.

Boy 13

Jestli říkáte, že to při této rychlosti není možné, tak Vám budu věřit a trochu mi to uklidní. Jenom ještě mi napadlo,co kdyby příště letěl malý střípek (kulička střípku) to by mohlo udělat při tom štípnutí pod okem v rychlosti nárazu (60 km/h vítr) jizvu nebo dirku? Děkuji Vám moc

Boy 13

Dobře, děkuji Vám. Já jenom, že mo to hodně ale hodně štíplo pod očima na kůži, tak první věc, co mi prolétlo hlavou bylo, a je to v ...... budu tam mít od toho bordelu (černá smítka) dirky a jizvy :-'( když to letělo v rychlosti 60 km/h

Boy 13

Mně ale právě štve, že se to stalo nečekaně, jdu a najednou se do mně opřel silný vítr a náhle mi zaštípalo něco silně do očí a na kůži pod oči. Zjišťoval jsem si, že v ten den foukalo v nárazech až 60 km/h a přijdu domu a pod okem jsem měl asi 8 docela velkých černých smítek, proto mi to štve a obávam se, jestli to nemohlo udělat maloou dirku nebo jizvu na kůži

zjentek

Elkon, ty nemáš ruce, ty máš clony?

Dochy

Má si ty oči zaručit?

zjentek

Ne, zakrýt. (; ((;

Dochy

To by mohl. A klidně si je může i zaclonit. Není to v češtině zas tak neznámé slovo a významově odpovídá možná ještě lépe… Zakrytýma očima neuvidí nic.