Avatar uživatele
Boy 13

Už se vám to někdy stalo ?

Stalo se vám někdy, že jste byly venku a byla vichřice vítr o rychlosti 70 km/h a najendou vám vlítl bordelo do očí smítka písek a hodně to na kůži pod očima zaštípalo ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dokonce několikrát

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Boy 13 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Ano. Zaštípalo jaxfiňa! Život je věčný boj, každou chvilinku seš vlastně v nebezpečí a to i teď, na židli u kompu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Samozřejmě. Otáčím se zády k větru, pokud je to možné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

I když je dotaz „určen ženám“ (spíš neznalost češtiny), stalo se mi to také, ale spíš si obličej zacloním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

To víš že stalo, i v bezvětří, třeba na Maho beach. To co dokáží udělat za horký „průvan“ trysky startujícího proudového letadla je nezapomenutelný zážitek.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Boy 13

Drap: a když se Vám to stalo, tak měl jste tam potom na tom místě jizvu nebo dirku?

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Boy 13

Je to hodně veliká rychlost, když se do vás náhle opře vítr o rychlosti 60km/h v nárazu a při tom vám ,,vmete" do obličeje, očí písek nebo smítka?

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Ne, není. Až Ti vmete do tváře sklenici od piva, pak to teprv bude slušná rychlost.

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Boy 13

Takže to nemohlo udělat jizvu? Prosím ano ne. I kdyby se mi to stalo zase, neudělá to velmi SILNÉ štípnutí na kůži pod okem jizvu? Mnohokrát Vám děkuji za Vaši odpověď.

před 1069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Boy 13

Jestli říkáte, že to při této rychlosti není možné, tak Vám budu věřit a trochu mi to uklidní. Jenom ještě mi napadlo,co kdyby příště letěl malý střípek (kulička střípku) to by mohlo udělat při tom štípnutí pod okem v rychlosti nárazu (60 km/h vítr) jizvu nebo dirku? Děkuji Vám moc

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Boy 13

Dobře, děkuji Vám. Já jenom, že mo to hodně ale hodně štíplo pod očima na kůži, tak první věc, co mi prolétlo hlavou bylo, a je to v ...... budu tam mít od toho bordelu (černá smítka) dirky a jizvy :-'( když to letělo v rychlosti 60 km/h

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Boy 13

Mně ale právě štve, že se to stalo nečekaně, jdu a najednou se do mně opřel silný vítr a náhle mi zaštípalo něco silně do očí a na kůži pod oči. Zjišťoval jsem si, že v ten den foukalo v nárazech až 60 km/h a přijdu domu a pod okem jsem měl asi 8 docela velkých černých smítek, proto mi to štve a obávam se, jestli to nemohlo udělat maloou dirku nebo jizvu na kůži

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Elkon, ty nemáš ruce, ty máš clony?

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Má si ty oči zaručit?

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ne, zakrýt. (; ((;

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

To by mohl. A klidně si je může i zaclonit. Není to v češtině zas tak neznámé slovo a významově odpovídá možná ještě lépe… Zakrytýma očima neuvidí nic.

před 1071 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek