Už se vám stalo,že se vám zasukoval tkaloun ve chvíli,kdy jste nutně potřebovali…

… sundat montérky(kalhoty atd.) ?!

Nejlepší odpověď
iceT

Jo-nejrychlejší byly nůžky na odstranění problému.Taky se občas zasekne zip,že a to je pak minuta na špatné straně WC k*revsky dlouhá

Další odpovědi
Elk

Několikrát a to je zákon schválnosti, že vždy, kdy to nejméně potřebujete. Čím víc se ale člověk snaží to rozuzlovat, tím je to horší a někdy se fakt i zapotí…hlavně při průjmových stavehc je to nemilé…

venkovan

Kdyby jen tkaloun. Těch příběhů má každý (každá) asi dost. A klde jsou ty doby, kdy touha byla tak velká, že i partnerka ji vyslechla – ale zasklý zip všechny ty slibné chvíle značně zkomplikoval.
Ale přiznejme si – když je potřeba, tak tu svoji (někdy i její) pánev dokážeme tak zmenšit, že se kalhoty nechají stáhnout i se zauzlovaným tkalounem.