Avatar uživatele
anonym

Už se Vám stalo, že po kalbě jste se probudili v cizím městě bez peněz, bez dokladů?

Proběhne to následovně, Vy se opijete, kamarádi Vás pak naloží do auta, odvezou Vás někam před cizí město, vezmou Vám mobil, peněženku, aby Vám ji nikdo neukradl, aby jste neměl ještě větší průser. Položí Vás k silnici a nechají vyspat. Ráno se probudíte někde v lese u silnice, nevíte kde jste, nevíte co se s Vámi stalo a kamarádi doma čekají až se odpoledne nějak dostanete domů a smějí se Vám a čekají až budete vyprávět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Tak pro tenhle příspěvek by tu měla být zřízena další podkategorie „hodně divná zábava“.

Jinak moje odpověď zní- ne, nestalo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Tak promiň.....to nejsou kamarádi.

Nestalo se mi nikdy nic takového- protože vím co dělám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne nestalo mám opravdové kamarády a jsem apstinent.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

No tohle mi naštěstí nikdo nevyvedl, ale jednou (ještě v minulém století a v jinem společenském řádu) jsme šli s kamarádem kupovat do spřátelené země kožený kabát.
Ten jsme teda nekoupili, zato jsme dobře nakoupili a vzbudili se v neznámem pokoji, v neznámem městě.
Byla to celkem sranda, kde jsme, jsme zistili až za dvě hodiny na nádraží.
A nestačili jsme se divit.
Naštěstí nám ještě nějaké neskapalněné peníze zbyly, takže cestu z5 jsme absolvovali bez dramatických zážitků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Hmm, tak to se mi nestalo a ani myslím nestane, umím sice akci roztočit, ale mám dobře seřízenýho autopilota i na doby značně ovíněný – vždycky mě dovedl bezpečně domů nebo do postele, do které jsem patřila (tzn. do té, kde bylo dohodnuto, že tam přespím).
Ale to, že se probudím na neznámým místě, je jedna z mejch nejnepříjemnějších nočních můr. Stát se mi to doopravdy, hodně bych se myslím vyděsila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek