Avatar uživatele
IK

Už se vám stalo že jste se u IQ testu k smrti unudili?

Je tu reklama na IQ test co chce sms za 99,–
asi stárnu, nebo je to tak sraré, že jsem to asi už dělala vícekrát, tak dobrou paměť nemám, připadá mi to na jedno brdo, ale hrozná nuda a to dokonce i když jsem na dvě nepřišla a střelila to od boku.
Doplňuji:
sms neposílám i když by to mohli napsat na počátku, ale neklikla bych na to kdybych neměla chuť si mozek potrápit, zatím mě žádný test nezklamal až tento.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: IK

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, flodur, anonym, david22 před 4404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

IQ testy zásadně od jisté doby nedělám a spoléhám jen na sebe..
vyplnila jsem celý test a nakonec mě to vyzvalo – vypIňte e-mail a pošlete SMS 99,–Kč no tůdle a prý, že jsou všechny zdarma..
a máš pravdu na jedno brdo nuda ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

IK, je to pořád stejné. Kdysi jsem si stahovala IQ testy přímo přes portál Menzy. Byl jich dost velký výběr a měly různé zaměření. Dnes chce každý vydělat, takže se není co divit, že zde někdo láká naivní spotřebitele na test starší než 10 let.
Ono to ale jde neposlat sms.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

Ono je to navíc i diskutabilní, nakolik IQ test podá hodnověrnou informaci o tvé inteligenci. Způsob Řešení IQ testů se dá „naučit“. Z vlastní zkušenosti vím, že když dělam IQ test, byť jiný po několikáte, že mi jde líp a líp.
Navíc to podle mě měří spíše tu matematicko-logickou složku inteligence člověka. Dle mého nátozoru má inteligence člověka moc aspektů(emoční, umělecká složka atd. atd.) je jich mnoho a nějaký IQ test je jen chabá snaha o „uchopení“ a „změření“ inteligence člověka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Před několika léty jsem absolvoval test IQ a osobnosti prováděný firemní
psycholožkou. Celý proces trval téměř osm hodin. Začal fotografováním, pak pokračoval písemnými testy a končil poměrně dlouhým pohovorem. Témata testů šla bez přestávky za sebou, obsah se měnil a měl vysokou psychickou zátěž. Věřte, že po skončení jsem si připadal jako vymačkaný citron a ani chviličku jsem se nenudil. Byli jsme také důrazně upozorněni, že testování a dedukce závěrů amatérem může přinést více škody, než užitku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IK

Děkuji vám, myslím že jsem pochopila že IQ test nikdy zábavný nebyl a že mě to bavilo je spíš divné.

před 4404 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já Ti pošlu odkaz na procvičování mozku a máš to lepší než nějaký testy, ty stojí za.. nic s Tebou neudělají a david22 má pravdu je jich víc takže takový ty stejný co se opakují a dají se naučit neřeší to, že máš IQ v pořádku..
http://www.bra­injogging.cz/hry
užij si to ahoj :DD

před 4404 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek