IK

Už se vám stalo že jste se u IQ testu k smrti unudili?

Je tu reklama na IQ test co chce sms za 99,–
asi stárnu, nebo je to tak sraré, že jsem to asi už dělala vícekrát, tak dobrou paměť nemám, připadá mi to na jedno brdo, ale hrozná nuda a to dokonce i když jsem na dvě nepřišla a střelila to od boku.
Doplňuji:
sms neposílám i když by to mohli napsat na počátku, ale neklikla bych na to kdybych neměla chuť si mozek potrápit, zatím mě žádný test nezklamal až tento.

Nejlepší odpověď
briketka10

IQ testy zásadně od jisté doby nedělám a spoléhám jen na sebe..
vyplnila jsem celý test a nakonec mě to vyzvalo – vypIňte e-mail a pošlete SMS 99,–Kč no tůdle a prý, že jsou všechny zdarma..
a máš pravdu na jedno brdo nuda ☹

Další odpovědi
anonym

IK, je to pořád stejné. Kdysi jsem si stahovala IQ testy přímo přes portál Menzy. Byl jich dost velký výběr a měly různé zaměření. Dnes chce každý vydělat, takže se není co divit, že zde někdo láká naivní spotřebitele na test starší než 10 let.
Ono to ale jde neposlat sms.

david22

Ono je to navíc i diskutabilní, nakolik IQ test podá hodnověrnou informaci o tvé inteligenci. Způsob Řešení IQ testů se dá „naučit“. Z vlastní zkušenosti vím, že když dělam IQ test, byť jiný po několikáte, že mi jde líp a líp.
Navíc to podle mě měří spíše tu matematicko-logickou složku inteligence člověka. Dle mého nátozoru má inteligence člověka moc aspektů(emoční, umělecká složka atd. atd.) je jich mnoho a nějaký IQ test je jen chabá snaha o „uchopení“ a „změření“ inteligence člověka.

dudu

Před několika léty jsem absolvoval test IQ a osobnosti prováděný firemní
psycholožkou. Celý proces trval téměř osm hodin. Začal fotografováním, pak pokračoval písemnými testy a končil poměrně dlouhým pohovorem. Témata testů šla bez přestávky za sebou, obsah se měnil a měl vysokou psychickou zátěž. Věřte, že po skončení jsem si připadal jako vymačkaný citron a ani chviličku jsem se nenudil. Byli jsme také důrazně upozorněni, že testování a dedukce závěrů amatérem může přinést více škody, než užitku.

IK

Děkuji vám, myslím že jsem pochopila že IQ test nikdy zábavný nebyl a že mě to bavilo je spíš divné.

briketka10

já Ti pošlu odkaz na procvičování mozku a máš to lepší než nějaký testy, ty stojí za.. nic s Tebou neudělají a david22 má pravdu je jich víc takže takový ty stejný co se opakují a dají se naučit neřeší to, že máš IQ v pořádku..
http://www.bra­injogging.cz/hry
užij si to ahoj :DD