Michal Kole

Už se Vám stalo, že jste položili otázku a kvůli chybě na serveru Odpovedi.cz (např. např. kód chyby 500) se nezobrazila

Opět kvůli „technické nedokonalosti serveru“ budou mít admini práci navíc s mazáním otázky. Přitom stačilo novou verzi více testovat než ji nasadili do ostrého provozu.

Já bych se jako betatester možná i obětoval, pokud bych za to něco měl (nemyslím zrovna peníze), ale nějak motivovat uživatele k testování je nutné, zadarmo nikdo nedělá

Jeden e-shop to udělal tak, že uživatelé co nakoupí v v betaverzi dostanou poštovné zdarma.

Odpovědi
hanulka11

ještě se mi to nikdy nestalo- ostatně já tak často jako ty otázky nepokládám – možná jsi těma tvýma dotazama zahltil server