Avatar uživatele
zzzzz

Už se vám někomu podařilo vyčerpat nějakou evropskou dotaci?

Třeba Zelená úsporám, nebo něco jiného??? Nechci rady na postup na čerpání, ten já znám, jen mě zajímá, zda je normální člověk schopen něco z unie čerpat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, redy, gagaga, petra15 před 3689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Spíše neni. Pokud znáš postup čerpání, tak ti musí být jasné, že hned tak někdo na ty peníze nedosáhne. Podmínky jsou spíše většinou stanoveny tak, aby je mohl čerpat stát, a státní firny, různé nadace a další zločinecké a polozločinecké spolky. Po čase jsem nabyl dojmu,že z každé dotace musí určitá část skončit v kapsách kamarádů toho kdo ji dostane. Jinak je snad ani čerpat nejde

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

V mém okolí je mnoho staveb které byly financovány za pomocí dotací z EÚ.
Většinou je to tam někde napsané.
Dokonce znám dotaci EÚ do soukromé pstruží sádky, kam si chodím kupovat výborné pstruhy nebo siveny .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Ano Mosoji, ale to vše zřejmě čerpali odborníci, kteří se tím živí. Já myslím jestli by to zvládl vyčerpat i normální člověk, který to nemá vystudované.

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja sice nejsem " normalni " :) , ale uz jsem to tu kdysi nekde psala.
dostala jsem dotaci 80 t. na kotel
sice to tenkrat bylo asi s rocnim zpozdenim ..( ze uz se ten rok vycerpaly penize ) , ale i tak jsem byla rada ..
po me to hned zase nejak prerusili ..
ted nevim jak to je ..

  • iv-

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

iv to zcela jistě nejste normální, to jste fakt dobrá 🙂 Mi nabídli na kotel jen 60t.

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ja jim k tomu poslala i moji fotku ! :p

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tak to je jiná, to já si to nemohu dovolit. Leda, že bych si udělala tu s cedníkem 🙂DDD

Iv a pochopila jste to správně, nechtěli oni fotku toho starého kotle??? Že vy jste se fotila i s tím kotlem??? 🙂DDD

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)
ja jim ale poslala fotku kde me bylo 17
( ta byla jeste cerno-bila ) :o

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

To já bych neměla odvahu publikovat ani tu kde mi bylo 17, oni by to určitě považovali terorismus, no co jiného, když by hromadně exli na infarkt.

před 3689 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek