Ella

Už se vám někdy tady na Odpovědích stalo, že někdo reagoval ošklivým mailem na vaši odpověď?

Mě zrovna nedávno…
Doplňuji:
nejvíc mě zarazily sprosté slova od slečny a ještě k tomu jsem se od srdce zasmála, když mě poučovala, že zklidni se píše se S a že mám teda zmlknout nebo ze mě budou všichni po smrti :D

Nejlepší odpověď
quentos

Stalo a nic si z toho nedělám :{)> takovejch mailů (ne nutně z Odpovědí) ještě každej v životě dostanem… tý slečně bych poslal odkaz na internetovou jazykovou příručku, aby viděla, jak se Ztrapnila – to by byl myslím účinnej útěr ;{)>

Další odpovědi
aramah

Ale ano proto nedovoluji kontakt.
Dokonce jsem to obrečela.
Nebylo to jednou.

Andělé

Nestalo,ale kdyby mi něco takového přišlo,nenechala bych se tím ovlivnit.
Přirozeně inteligentní lidé se nad nikým nepovyšují a nikoho neponižují.
Někdo chce mermomocí ukázat,jak je přechytralý nad námi všechny,ale úplně mu uniklo,že ukazuje zcela něco jiného…
Nechápu,jak na to ti lidé ještě nepřišli…Jo,asi nemjí doma zrcadlo..
Takže hlavu vzhůru…jo a slečně bych poděkovala za velmi komediantský email,že se těšíte na další a moc ráda se bavíte…:-))

hanulka11

Ano stalo a proto jsem si pak zavřela profil …jsou tací, kteří musí svou zlost ventilovat a člověka urážet.....už je to delší dobu…

Drap

Stalo. Nevšímej si toho, to jen někteří nemají z dětsví vštěpeny základy slušného chování, a nebo si zde léčí své mindráky. Je zbytečné o tom přemýšlet

tom004

Nestalo.Ale i kdyby,takový e-mail bych okamžitě smazal.Ne nadarmo se říká,že „srážka s blbcem je horší než přírodní katastrofa“. Takový jedinec se časem „odrovná“ sám. Vydrž.

iceT

Bohudíky ne,ale co není může v budoucnu být,že ano.
Holt to jé daň za tu internetovou anonymitu.Se klidně vsadím,že tváří v tvář by si to dotyčná nedovolila.

anonym

Na Odpovědích jsem teprve krátce, takže asi jsem zatím nikoho nijak neurazil, protože mě zatím žádný ošklivý email nepřišel.
Internet mám doma již 10 let a zapojuji se do všelijakých diskuzí a také se mě nestalo, aby někdo reagoval ošklivým emailem.Ano v reakcích na mé příspěvky byly kolikrát i hanlivé výrazy (či urážení), ale na to jsem nereagoval, protože vulgaritám se nedá oponovat.Spíše se držím hesla (nebo přísloví?): „Psi štěkají, ale karavana jde dál.“

IK

Nestalo a nejsem si jistá že je nutné někoho vyprovokovat. Zdá se, že to „Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá“ je teď nějak globalizované. Když se dívám jak jsou počmárané tramvaje, poškrábaná skla…připadá mi že „slušný svět“ dráždí problémová děcka kterým se ve škole nedaří a budou „křičet“ svou zlost na každého kdo jim připadá spořádaný nebo úspěšný či zajištěný.
Myslím, že poruchy učení, které tu sice byly ale společnost byla laskavější a méně náročná, se množí a nároky zvyšují a to staré „uč se“, „nebuď líný“, „musíš se snažit“ „ostatní to dokáží“…je jak přilévat olej do ohně.
Výsledkem volání do lesa pak vyletí nějaká ta učebnice gramatiky…

casey

Nestalo a i kdyby, tak bych to smazal a neresil, ale chapu, ze to cloveka mrzi.
Ale na druhou stranu se mi stava, ze nekdo napise o rozvinuti debaty na nejake tema, na ktere jsem prispival, nekteri mi pisi i po case s dotazem a to jsou lidi o ktere bych uzavrenim profilu prisel. A to by byla skoda.

dudu

Na stránkách jsem dva roky, tedy na zdejší poměry už představuji něco jako dinosaura. Nikdy se nevyhýbám žádným dialogům, ale vždy k problematice přistupuji s nadhledem, určitou dávkou humoru, někdy též nadsázky. Popravdě, už několikrát jsem se zamýšlel, proč mne nikdo, přes moje docela razantní názory a sdělení, zatím verbálně nenapadl. Asi příčina spočívá ve skutečnosti, že jsem metrákový chlap s hubou nabroušenou tak, že ji překonává pouze moje starší milovaná dcera… Hehe.

ten který je

Stalo se mi to také.Jeden puberták,který tu nadával v mailech ostatním uživatelům,se zaměřil i na mne.Nevydržel tu dlouho,ale doufám že se nenecháš znechutit a zůstaneš zde s námi.:-)

led

Stalo sa viackrát. Väčšinou reagujem príkazom Delete. Jedine, ak je niekto taký hanblivý, že sa skrýva za odpovedi.cz (má neverejný profil) a cítim potrebu reagovať, odpoviem verejne.

pizlicka

nestalo.ale najdou se tací,kteri po vlozeni meho dotazu,misto aby odpovedeli,zacnou soudit.jako by me znali,a vedeli o me vse.pritom si spojuji predchozi me dotazy a tupě soudi.jeste vic me prekvapuje,ze to dela clovek,ktery vlozi nazor-nasledne kritiku,a ja se vzdy s jeho nazorem ztotoznuji.z toho plyne,jak jedna neuvazene.ale takove lidi nema cenu resit.

anonym

Mě takovým způsobem jakým popisuješ ty nikdo nekontaktoval. A to ani když mě bylo možné kontaktovat emailem. Mrzí mě to. Jako kdybych ani nežil. Spousta uživatelů znají můj mail a mohly/i by občas otevřít dveře k hádce aby se pročistil vzduch. Takže i proto je můj email @stream zrušen. Kdo by se taky někdo uráčil mě napsat aspoň větu Vrať se do hrobu magore?

Zdroj: http://obrazky­.rajsmichu.cz/20/ne­zabudni_si_vy­tlisticu_zosbky_­.jpg

anonym

Já myslel že už není slečna. A ona už zase je?