Avatar uživatele
Kepler

Už se vám někdy stalo, že jste při improvizaci v kuchyni vytvořili docela mňamku?

Nebo se radši držíte osvědčených receptů? Když přidáte vlastní zkušenost s konkrétním receptem, budu rád.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? independent před 1854 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Ne. Nikdy. Neimprovizuji. Nevařim. 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Brblal

Já ne, ale v rodině se vyráběly vánočky, biskupský chlebíček z bílků a s rozinkami, Škvarkové placky atd.
Dnes si jezdím pro vánočku do jednoho pekařství, vždy v pátek mají čerstvou, koupím ji celou a během 3 dní ji rodina sní. Také škvarkové placky mají (neplněné nebo plněné mletý masem). Také vdolky se šlehačkou a zavařeninou mají každé pondělí a čtvrtek. Také kremrole tam mají a bábovky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Vždy se povedou pomazánky. Co dům dal když plením lednici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Brblal: díky za odpověď, ale neodpovídáš na otázku. Je to tak složité?

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Je třeba číst i doplnění otázky. Mám dojem, že to tady nejmíň polovina účastníků nedělá. Acho jo…

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Edison: opět neodpovídáš na otázku!

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Odpovídám: „Jestli se mi někdy stalo…“… odpověď… ne, nestalo. Nějak špatně pokládáš otázky. Já odpovídám na to, co se ptáš, ne na to, co chceš vědět, bo vím, na co se ptáš, ane nevím, na co chceš odpověď. 😁

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Dobrá, tak jsem špatně položil otázku. Jak mám proboha položit otázku, aby to pochopil i nedovtipný? Na všechny otázky se dá odpovědět, pokud jsou pochopeny. Když o tom nic nevím, raději mlčím.

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Odpovídat na doměnky vede k nedorozuměním… Proto odpovídám na položený dotaz, ne na to, co se domnímám, že chce tazatel vědět.

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Kdo chce, rozumí. Kdo nerozumí. ať raději mlčí.

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Kdo chce, vymyslí si, co mu vyhovuje… Nebo odpoví na dotaz. A to jsem učinil.

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Tak jo, já jsem asi vůl a ty génius. Přeju hodně štěstí na tomto webu!

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek