Už se vám někdy stalo

že vás,nebo někoho blízkého na ulici někdo přepadl? Ptám se proto,protože mám dojem,že toho je víc a víc.Alespoň v Praze.

Nejlepší odpověď
anonym

V roce 2002 v unoru 26teho ve 12,30min.Sla jsem po silnici z kopce a na zeleznicnim moste stal clovek.Rekla jsem si asi nadrazak,jaky sok,kdyz jsem ho videla jak po chvili najednou utika proti mne.Udychany se zastavil a protoze jsem si vsimla ze ma ruku za svetrem ze predu,muj dojem byl ze si chce pripalit cigaretu,kterou si vyndava.Bohuzel muj usudek byl spatny,misto cigarety to byla pistole.Mumlal abych sla do strane k mostu.Stala jsem na okraji silnice,ktera koncila skarpou a jak jsem pred nim ustupovala tak mi ujela noha a ja upadla do skarpy.Rval na me at sebou hodim.Nevim jak se to stalo,ale jsem se vymrstila a podrazila nohy.Jeho padem upustil pistol a ja mu ji odkopla.Vyskocil a rychlosti me popad za vlasy a chtel abych tu pistol zvedla.Dekuji ze pri me nekdo stal,nebot prijizdelo auto, ktere zastavilo a ridic mi sel na pomoc v domeni,ze me bije.Skoncilo to soudem,mel na svedomi 6 prepadeni,loupeze a omezovani svobody,jmeno Kvetoslav Blaha,pusteny na Havlovu amnestii za loupezne prepadeni.Proces byl zdlouhavy a presto jim sycak jeste utekl z vazby v Litomericich a 14dni ho hledali.Dostal 11let.Hruza pomyslet,ale je to ze me venku a chci rict,ze je to dlouhotrvajici proces na zapomeni.Ilona

Další odpovědi
annas

Možná je to rok. Jela jsem na kole a do košíku za sedlem jsem položila tašku s nákupem. Sice ji vždy zapínám na řemínek, ale tentokrát jsem ho zapomněla doma. Projela jsem kolem kluka, byl moc šikovný – taška v momentě pryč. Naštěstí kolemjdoucí pán zasáhl a zlodějíčka chytl. Naštěstí byl víc trénovaný než mladík. Teď už tašku s nákupem do košíku nedávám.

Nuk nuk

Mě nikdo. Kamarádku před časem přepadli a (naštěstí jenom) okradli. Ale to bylo v Londýně.

Michal

Nestalo a snad nestane.

Jahoda

Zatím nestalo a doufám, že ani nestane…

panenka

Zatím se mě i mým blízkým nic takového nestalo.

gnr54

Nestalo,jsem stále ve střehu.Také nenosím kabelku,ale ruksak. Kabelka zloděje přímo nabádá a říká mu"Vem si mě" Ono to není jenom v Praze,ale všude.A bude hůř.

ten který je

Když jsem šel v Praze v noci z práce,přepadli mne zfetovaní cikáni.Chtěli peníze a když viděli že mám jen pár drobných tak si do mne alespon párkrát kopli.

ReHu

Mě ne a předpokládám, žeani v budoucnu.
To gnr54 – ruksak nosíš vždy? Já ho také často nosím, jen, že občas se to také nehodí. Když jdu někdy v podpatcích, sukni a saku tak je asi lepší kabelka.
A navíc, ruksak na zádech je pro šikovného zlodějíčka přístupnější, než kabelka na boku pod rukou. Otevře si ho, aní to nepostřehneš.