Už se vám někdy stalo

že jste měli celý den vtíravý pocit,totiž,že jste obklíčeni idiotama? Odborně se tomuto fenoménu říká:„Den Blbec“.
Včera-to bylo zničující.

Nejlepší odpověď
kropitko

Čas od času,no a pak lamentuji,pro­boha,co jsem komu udělala,že zrovna já musím mít kolem sebe samý idioty. Do hajz..

Další odpovědi
dudu

Doufám, že nepracujete v UPC, protože zrovna včera se mně to podařilo. Z dnešního pohledu asi zrovna na sebe narazili dva volové, kteří bučeli každý podle jiných not.
Ten Vámi citovaný fenomén určitě všichni známe.
V obdobné situaci mně většinou pomůže vzpomínka na hasiče Adamově, který se zašprajcoval v septiku, stál na špičkách, obsah mu sahal až po bradu a kolegům, kteří mu slíbili brzkou pomoc jen zoufale opakoval: chlapce, jen proboha neděléte vlnke"! /byl to ryzí hanák/.

ReHu

Dříve dost často, teď už tak moc ne, myslím na pěkné věci a už se mi většinou ty idiotské vyhýbají 🙂.

SinceX

Já mám tenhle pocit, každý den :)) Pořád ve škole, i dkyž se to někdy přežít dá..:)

led

vy ste ma tam videli? V taky Deň Blbec sa skorej radím do toho davu idiotov

Michal

Mnohokrát.