Už se vám někdy stala věc,pro kterou,ať jste se usilovně snažili,nenašli žádné logické vysvětlení?

věc,pro kterou,ať jste se usilovně snažili,nenašli žádné logické vysvětlení?
Co myslíte,mohl by existovat fenomén,kterému se říká „Zásah Vyšší Moci“?

Nejlepší odpověď
kropitko

Bubco,jsou věci,které se bohužel nedají zdravým rozumem vysvětlit. Podle mého určitě něco takového existuje.

Další odpovědi
RAB

Samozřejmě. Já tomu teda říkám zázrak.

dudu

Tuším, že již staří řekové začali uplatňovat názor, dle něhož člověk může svůj osud řídit podle svých představ. Ovšem podle řady náznaků tomu tak není. Historie civilizací i osudy jedinců se opakují v jakési spirále a události v určitých intervalech. První cyklus trvá cca padesát let. Některé děje snad lze oddálit, avšak poté stejně proběhnou a ještě razantněji. Důležitou roli zde sehrává harmonie a kauzalita.

oskar

Ano,kolikrat si taky řikam,žeto musi byt řizene vyššimi mocnostmi,že to tak všechno na sebe navazuje a zapada do sebe.

Lucimia

Ano, věřím, že něco takového je. Také mám pocit, že je to hodně ovlivněno osudem. Věřím, že každý má předurčen svůj osud.