bolak

Už se vám někdy nadobro odporoučel disk i se všemi daty?

fotky, dokumenty, …
Pokud ano, měli jste někde zálohu?
Pokud ne, jaký jste z toho měli pocit?

Nejlepší odpověď
briketka10

Disk né, ale důležité věci co jsem omylem hodila do koše a vysypala, nejsem žádný odborník i když programy stáhnu, pracuju s nima, ale no toto, patlala jsem se s tím 3 a půl dne, navíc přes WI-FI mi nešel žádnej stáhnout až Undelete Plus, podařilo se..od té doby si dávám pozor !

Další odpovědi
tuCZek

jj,pět dní po záruce se mi odporoučel i s daty (HDD500GB),asi 60GB důležitých dat.(bez zálohy)
Bylo to 23.12.,takže jsem novej sehnal až na novej rok,někdy 5.-6.1.
… a byl jsem bez PC pěkně nervózní :)

lexx

Záchranu dat z havarovaných disků dělají specializované firmy i když výsledek může být
menší než 100%. Důležité soubory vždy zálohovat, instalovat druhý HDD, fleška není spolehlivá, CD-R má malou kapacitu, DVD-R je lepší (4.7 GB) a často vyhoví.