Už se vám někdy

„podařilo“ vidět sama sebe očima někoho druhého? Takový malý případ empatie.

Nejlepší odpověď
anonym

mně se to dost často stává ráno v koupelně,podívám se do zrcadla a říkám „neznám Tě,ale umeju tě“.

Další odpovědi
Michal

Myslím,že to není empatie. A nepodařilo.

fortin

Myslím,že to je empatie. Když je ten druhý jednodušší. Když přijdeš na jeho způsob myšlení. Na jeho cíle, jeho životní zmatky. Podle jeho pohybů, se dá poznat. Jak s tebou jedná, mluví nebo i nemluví. Jo jo.