Už se Vám na vlastní kůži potvrdilo rčení „svět je malý“?

nečekané setkání

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano, na člověka, kterého jsem léta nepotkala ani v našem rodném městě, jsem narazila dokonce coby pracovního partnera v zahraničí. Byla to docela legrace.

Další odpovědi
Drap

Dokonce už několikrát. Někdy je to velice příjemné, někdy zase vyvolává dosti prekérní situace.

led

Ano, naposledy, keď sme zistili pri rozhovore s xy…, že máme spoločných známych aj v Austrálii a Afrike.
Ostáva mi už len Antarktída… Halóóó, neozve sa mi odtiaľ nejaký môj známy?

aramah

Nedávno a bylo to opravdu milé setkání asi tak po patnácti letech.A větu (svět je malý) jsme řekli součastně :D

Andělé

Ano a nejzajímavější bylo,když jsme přiletěli do Španělska,ujala se nás průvodkyně a hle,byla to moje p.učitelka ze školy v Liberci. Vzala si Španěla a odstěhovala se tam. Taková náhoda…Hezky jsme si zavzpomínaly..

hanulka11

ano po mnoha letech se setkám často se známými a třeba v cizině …opravdu vždy váhám ,zda to jsou oni

anonym

Ano, už se mě na vlastní kůži potvrdilo rčení svět je malý – při vystupování z autobusu u moře. Poznal jsem po pachu že to vystupuji já.