bolak

Už se těšíte na příští vánoce?

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě 🙂 Co mi koupíš?

Další odpovědi
Illines

Ano tesim,zopakuji si je velmi rada a protoze mam 2 stedrovecery tak pak ten druhy pojedu na hory.

kapka

To je jako kdyby ses čerstvý rodičky zeptal, jestli chce další dítě a těší se na další porod. 🙂
Nakoupíno jestli máme? My nenašli jeden dárek pro babičku /vonící svíčku/, tak jestli ji do příštích Vánoc najdem, tak ji dostane. 🙂

redy

:-o ,to sou ale fory 🙂

Drap

Ani ne

briketka10

doufám, že to nikdo nesmaže
bavím se tu, jak malý děcko☺

Sůwa

I ty vtipálku. Většina si asi ještě líže rány z těch letošních.

Illines

Suwo;ted si trefila do cerneho,souhlasim s tebou

kapka

Tak, tak.

bolak

Já když sem byl ještě malý dítě, tak sem se těšil na vánoce jako malý dítě a pak, když bylo dvacet čtyři, tak sem se těšil na večer a jakmile sem rozbalil dárky, tak už sem se těšil zase na další vánoce. Stejně tak v létě, jakmile skončili prázdniny, hned 1.záři už sem se těšil na léto. Na zimu taky trochu, ale na léto víc, protože v létě sme běhali po hřišti, hrály hry, jezdili na koupálko a v zimě sme jen zapalovali chaty, zima byla slabší.

kapka

Zapalovali chaty, jo? Tu vaši plnou kartonů s rozlitým mlíkem, tu jsi taky zapálil ty? 🙂

Děti ty by určitě chtěly Vánoce každej tejden a prázdniny taky.
Já se zas první den v práci po dovolený těším na další dovolenou za rok.

bolak

Já ji nezpálil, teda aspoň myslim :) a jestli jo, tak ne úmyslně, vždyť mi tam zhasnul hotovej majlant… a málem i já sám :) mimo jiné to souviselo s předvčerejší otázkou > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-nekdy-unikli-smrti-z-paratu chata byla únik číslo šest, ale vod čísla 4 je to celkem vohraná deska, tak už se s tím ani nikomu nechlubím… několik autonehod, nějaký to topení, pád pod led (né tu naši), nakopnutí včelího úlu, uhoření v chatě, no vždyť to znáš…

kapka

neznám, pokračuj 🙂

bolak

no to je všechno :D možná že sem na jednu zapomněl, ale už nevím na kterou, ono některý ty případy byly sporný, ale u toho požáru to bylo evidentní…já kterej sem se o prázdninách nikdy neprobouzel před obědem, jsem ten den vstával o půl sedmé ráno, já kterej sem k smrti nesnášel lyže, a běžky tuplem, jsem šel ten den běžkařit, já kterej sem nikdy nikoho na prázdniny nepozval, jsem tenkrát udělal výjimku a před kamarádem sem se zmínil (omylem), že se jedeme na hory a jestli by nechtěl jet taky a on se rozmejšlel a rozmejšlel, až nakonec kejvnul..a řek to doma tátovi a toho napadlo že pojede s náma a jeho táta nás pak ten den vyburcoval v 6:30 z postele s tím, že se jde na běžky a že je to povinný…chata začala hořet o hodinu později

kapka

Z toho mrazí…

anonym

:)

bolak

A už máte nakoupeno?

Illines

Nemam,ale vim ze,mi to nevyprodaji.