vivatisCZ

Už se staví mrakodrap Šantovka v Olomouci?

Prý má být hotov do konce tohoto roku, začalo se už se stavbou?

Nejlepší odpověď
annas

Od 2. října 2014 začal platit platit nový uzemní plán, který s výškovými stavbami v Olomouci nepočítá. Takže odvolání, jednání atd.

Pročtěte si odkaz

http://olomou­cky.denik.cz/zpra­vy_region/stav­bu-santovka-tower-urad-nepovolil-neznamena-to-jeste-uplny-konec-80141001.html

Další odpovědi
anonym

Haló probuďte se pane,jste 100 let po opicích nebo co?Už dávno stojí a je aktivní!
http://www.ga­leriesantovka­.cz/
Doplňuji:
Mrakodrap?Šantovka má 3 patra a z toho jedno podzemní…

zzzlatokopka

Ann myslím si, že se ani nikdy nepostaví:-) by to ráz Olmíku úplně pokazilo.

annas

Taky si myslím, že ne, ale nevzdávají se. Lidé byli proti. TDo míst, kde stojí Galerie šantovka, jsem chodívala na brigádu – Milo závody. Vždy mám ženské daly voňavku, která se přidávala do mýdel. Byla neředěná, hnus, samozřejmě jsem nepoužila, skončila v kanále. 🙂

zzzlatokopka

Čeňku palec za pobavení:-DDD

No jen nevím na kolik si to myslel vážně, u tebe člověk nikdy neví:-DDD

annas

🙂