bolak

Už se pěstujou zuby?

Tady psal nějakej osel že do dvou let, a to byl rok 2004 > http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=621&akce=show2&dev­=1

Takže jak? Nezaslechli jste už o tom něco někde? Kelišová?

PS: Dnešek je plný zubatých otázek :)

Nejlepší odpověď
briketka10

a kolik stojej, že bysme si je dali udělat mě jeden chybí
a buňky mám na rozdávání :))

anonym

k tematu :
bolak, radsi vam to pisu ja .., s predstihem, nez se probudi nas profesor a zacne opravovat .. mate jednu pravopisnou chybu ve vasi otazce … :
PS: Dnešek je plný zubatých otázek :)

.. spravne je : dnesek je plnej zubatejch otazek .. !

  • iv-

tak priste pozor ..

bolak

ty seš celej von… teda až na ty licousy

briketka10

a okatejch odpovědí :D))

anonym

briketko, koukam, ze uz i vas bolak nakazil tou jeho mluvou .. siri se to tu jako nestovice … ja uz je mam taky … me se to libi strasne , ale my jsme jen takove " napodobeniny " .. od nej je to proste nejlepsi …
od vas ale taky .. jste mladicka .., jen ja se k vam obcas prifarim, protoze mi to jinak neda .. :)

  • iv-

briketka10

iv já teda nevím jsme skoro stejně starý né dyť tudle si psala, že ti je 46 a mě bylo 47 tak nevidím rozdíl :))

briketka10

ještě by mě hódně zajímalo kdo je ta Kelišová :D))

briketka10

protože já sem prý podle bolaka – trumpetka,breberka a briketka co má 15 až 16 profilů, jako briketka s číslem 10,11,12,56,66,atd. a ještě Čolíto z Divokýho Anděla, protože miluju Facudno Aranu toho herce kterýho měla ráda Čolíto, ale nevím jestli tu kravinu znáš já se dívala jen kvůli Facundovi :D))

bolak

já se díval taky, ale teda né kvůli fakundě aranovi nebo jak se to skloňuje..

a kelišová je každej, kdo má něco k tématu :)

anonym

jeee ? tak to mate fotku z maturitniho tabla ?? ja vypadam o 146 % hur nez vy ! :((
jinak : ja vykam vsem .. neumim tykat ..koho neznam osobne .. :(
a ja bolakovi napsala, at to neprehani s tema vasema profilama .., ze ja vim jenom o 13 !!

  • iv-

briketka10

nee mám jen jeden a ten druhej tsarbomba je nefunkční/bloklej má furt 19 bodů p.Štípek to ví klábosili sme spolu mobilem zařídil to a Briketku co sem měla asi před rokem a něco tu zrušil admin úplně je z ní anonym..
kdyby měl někdo ňáký kecy tak to tu radši píšu, ale on skoro nikdo diskuze nečte jen když jde do tuhýho a teď nejde :))

anonym

ja jsem taky volala s panem Stipkem briketko .. a ten me prave potvrdil tech vasich 13 profilu !
pry jste : annas , barbakan , -iv-I , -iv- II., -iv-III., drap, led a pry dokonce i bolak … !

briketka10

jéé fakt o tom nic nevím -iv-III.
si ještě žádnej profil nezaložila
má smůlu a asi tedy přijde o tričko :(