ivzez

Už se někomu podařilo zaregistrovat na KalorickéTabul­ky.cz?

Já jsem to neměla ani (zatím) nemám v úmyslu.
Když ale ten web stál už dvěma uživatelům za otázku,
řekla jsem si, že se na něj podívám… ((–:

Tak KalorickéTabulky se mi stále nenačítají.
To byl pěkný dárek!

Nejlepší odpověď
zjentek

Já se zaregistruji, až se zaregistrujete Vy a Malvína! ;) ;D ;D

Další odpovědi
Malvína

Mně to v pořádku stránku načetlo, registraci mi to také nabízí, což já ale nechci 🙂

Mc Merkurion

… mně to čte v cajku, registrovat se nehodlám, ale vím o někom, kdo je vyzkoušel a nadšený z nich nebyl …

ivzez

Nenačítá se ani v Internet Exploreru 11
a další prohlížeče zkoušet nebudu.
Možná sem někdo časem vloží obrázek…

Mc Merkurion

adresa je https://www.ka­lorickeTabulky­.cz asi špatná …

Mc Merkurion

… byl to jen pokus, ohledně velkého „T“ v adrese, ale i tak mi ji v pohodě načetlo …

Mc Merkurion

… opera i žhavá liška, chrome, všude mi to jde …

ivzez

Mně se ta stránka ve Firefoxu nenačte ani když jí povolím cookies,
vypnu na ní AdBlock a pro doplněk NoScript ji dočasně nastavím jako důvěryhodnou.