bolak

Už se dá dnes někde vsadit na prezidenta?

pepe88: Já uzený nejim, to si na něj radši vsadim 😁

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě: TIPSPORT, FORTUNA, CHANCE ap. 🙂
https://www.tip­sport.cz/kurzy/spo­lecenske-sazky/spolecenske-sazky/prezidentske-volby-2018-v-cr-70696

Další odpovědi
pepe88

Můj táta vždy povídal,než vyhazovat peníze oknem tak si kup něco k jidlu,uděláš dobře když si v masně koupiš 2 kg uzenýho.

Kepler

Tak sázej, třeba pak nebudeš mít ani na chleba k tomu uzenýmu! 🙂

Alesh

Tak, že bych dal litr na Mildu… 1,6 je docela dobrý a je jasný, že vyhraje.