jirka F

Už s vámi někdy někdo manipuloval ke svému vlastnímu prospěchu?

Ať už dobrovolně,nebo pod nátlakem.

Už s vámi někdy někdo manipuloval,ke svému vlastnímu prospěchářství?

zdroj obrázku:pixabay

Nejlepší odpověď
marci1

Pokoušel se, ale u mě se mu to nepodaří. Nenechám se a také jsem nikdy nikoho nemanipulovala. Ono platí: Kdo sám na sobě nepracuje, je snadno manipulovatelný a ostatní ho zpracovávají k obrazu svému.
Také platí: Nikdy se nenech ovládat lidmi a penězi. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Ano, záměrně jsem byl uveden v omyl a byl okraden o majetek v ceně cca 80 000.-

Kryšpín

Část politiků, jejich přídržtaškové a média.

ivzez

Nejsem si vědoma, že by mnou někdy někdo manipuloval.

Mám jen jednu připomínku:
Manipulátor vždy jedná ve svůj vlastní prospěch.

aliendrone

Neříkej mi, že se k tobě ještě nedostala vymoženost jménem REKLAMA. Sakra, jestli jednou do všeho hodím vidle, tak se stěhuji k tobě! ;) :D :D

Rokio

Ano, moje bývalá spolužačka z Obchodní akademie. Chtěla, abych se učil na každou hodinu, abych se za ní mohl obětovat při zkoušení. Jinými slovy ona by se vůbec neučila a já bych se nechal místo ní vyzkoušet, když učitel vyvolá jí.

Daná žákyně by z toho měla prospěch, protože by nedostala pětku a neměla zhoršený prospěch a já bych se musel učit z hodiny na hodinu a neměl bych pak čas na PC hry.

Samozřejmě jsem to odmítl.

ivzez

@Aliendrone,
ke mně se reklama (moc) nedostává. V rádiu (televizi nemám) poslouchám převážně stanice s klasickou hudbou, které moc reklam nevysílají.
Jinak poslouchám gramofon nebo CD → obojí samozřejmě bez reklam.