Kyta

Už rok jsem v nepatrném,kon­kurzu,nikdo po mne nic nechce,nemá někdo podobné skušenosti??

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pro nepatrný konkurs platí základní pravidla stejná jako pro „normální“ konkurs, ve vazbě na dotaz hlavně to, že končí až rozvrhovým usnesením.
Zkontrolujte si stav vašeho řízení v insolvenčním rejstříku: isir.justice.cz

Další odpovědi
marci1

Nevím co to je „nepatrný“ konkurz, ale být Tebou bych se snažila co nejrychleji vše dořešit.:-(

ReHu

Co přesně znamená – nepatrný konkurz?
Jak ses o tom dověděl?
Pokud to lze, vše bych doplatila. Minulost tě dohoní. I s úroky.

lota

Podobné zkušenosti naštěstí nemám. Odborná rada se dá sehnat tady: http://poradna­.aktualne.cz/ru­brika/exekuce-a-dluhy/

Pepa25

marci1, ReHu: viz § 314– 315 insolvenčního zákona, je to terminus technicus