Lili 12

Už rok a půl se rozvádím

Už rok a půl se rozvádím,ted sem si našla přítele,může to mít nějaký vliv u rozvodu?Třeba,že nedostanu výživné manželky,o které mám požádáno,jelikož jsem nezaměstnaná?Pořád s manželem bydlím…s

Odpovědi
zzzzz

Soud nebude zkoumat, zda máš přítele, bude zkoumat, proč si nezaměstnaná. Pokud si matka pečující o malé dítě, nebo o více větších dětí, tak ti výživné přiřkne i na tebe. Pokud nepracuješ, proto, že nechceš, nedostaneš nic.

mosoj

Jde ti o rozchod nebo o výživné ?
Doplňuji:
Heslo je : Podojit !

arygnoc

ste nezamestnaná (nie na materskej).
o toto sa stará odbor sociálnych vecí.

PS:
skúste sa zamestnať, prípadne podnikať.
na deti sa nevyhovárajte, je mnoho žien – samoživiteliek, ktoré sa starajú o deti a starajú sa i o príjem.

Uvedomte si, že i váš budúci exmanžel má svoj život, tak sa finančne na neho neviažte, nie je to od vás pekné, skúste sa o seba starať sama, ste dospelá.

ako som pochopil z predošlých otázok, do manželstva ste prišla s holým zadkom a manžel sa je ochotný s majetkom podeliť.
Čo viac by ste ešte chcela?

Kazatel

Drahá, vzhledem k Vašim opakujícím se dotazům i době, po jakou rozvod „trvá“ doporučuji zamyslet se nad tím, co vlastně chcete.

Nenapadá mne pro Vaši osobu výstižnější slovo než „vypočítavá“ a za to se usmažíte jednou v pekle.

Váš manžel není dojná kráva a asi by nebylo od věci popřemýšlet o tom, že byste začala konečně pracovat, postavila se na vlastní nohy a přestala parazitovat.

Pochopitelně že pokud už žijete v jiném svazku, lze očekávat, že na Vašich životních nákladech parazita se bude podílet jiný hostitel a k tomu přihlédne, nejen boží, soud.

pizlicka

nejste tu u soudu,ale na otázkách a odpovědích,takze si sve pocity nechejte pro sebe,a radeji mlcte,pokud na otázku nechcete odpovědět.

Lili 12

jde mi o obojí,nejdřív rozvod,žádost podal on,a pak výživné