Už potřetí se snažím jít spát

ale nemůžu usnout,pokaždé mě něco vyruší a probere,poprvé to byla žízen,pak následovalo wc,a ted špatné svědomí že jsem se s vámi nerozloučila,tak všem přeji krásné sny,dobrou noc a nelezte mi laskavě do mého svědomí to probereme zítra ju ted potřebuji spát tak pa všem

Odpovědi
Miroslavst

Dobrou noc.
http://www.you­tube.com/watch?v=Vbg34Z3­bHno

panenka

Taky ti přeji hezkou noc krásné sny a neboj už tě nechám na pokoji 🙂

Neguš

Dnes je sice už nedělě,ale i tak přeju dobrou a hlavně klidnou noc.