Uz po nekolikate jsem chtela jit se sestrou na skype , ale : ja ji slysim a ona me ne. Tak ji pisu a ona si jen tak mele

a to se vubec , ale vubec nelibi. ! Kdyby to bylo obracene , to by bylo neco jineho. 🙂 Jsme na to obe stejne s pc , tak prosim o radu vas. 🙂 Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
Pecudka

Ať si klikne na nástroje potom na nastavení a pak zvukové zařízení a u mikrofonu si změní nastavení. Může také vyzkoušet jiné zástrčky, někdy nefungují všechny. Taky nás to svého času potrápilo a dost záleží na kvalitě mikrofonu.

Další odpovědi
Džuls

Poradiť neporadím, ale podobný problém som mala aj ja s kamarátkou. Ona ma počula a ja som ju len videla… Stále sa smiala, no a ja som nechápala prečo. Až potom mi napísala, že nech toľko nekomandujem tatka, že to nie je jeho chyba 🙂 Stále si s ňou len píšem 🙂 Budem ale sledovať odpovede na túto otázku-snáď aj ja konečne vyrieším svoj problém 🙂

P.T.

Nepíšete, zda máte externí webku a mikrofon nebo zabudovaný (v noťasu?). Pokud externí, zkontrolujte si v nastavení Skypu, zda máte primárně zvolenou onu webku/mikrofon pro video a zvuk.

Hlada

Nejdřív si obě samostatně zavolejte na Echo, abyste zjistily, u které je chyba a pak postupujte podle pokynů. V Kontrole nastavení je možné odděleně vyzkoušet mikrofon i reproduktor, je tam průvodce kvalitou hovoru. Kdybyste na to nepřišly, napište co jste zjistily.