Avatar uživatele
jirka F

Už o vás někdy někdo řekl, že jste šašek nebo podivín?

Urazilo vás to nebo jste nad tím mávli rukou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, marci1 před 1596 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Některý jedinec ze sebe dělá šaška, pitvoří se, často dělá ze sebe hlupáka. Ale mnohdy pobaví.

Podivín je člověk, který nějak vybočuje z daných pravidel, chová se nezvykle,. jinak než ostatní.

.Znala jsem jednoho jedince, který nepustil jiného člověka kolem levého ramena, vždy uskočil, také přeskakoval čáry na dlaždicích, chodil ošuntělý, shromažďoval věci, nic nevyhodil. Ale je třeba říct, že byl jinak chytrý. Vůbec si své podivínství neuvědomoval.

Pokud beru sebe, šašek nejsem, pro mnohé jsem divná v tom smyslu, že na oslavách mně stačí 2 dl červeného vína nebo jedno pivo. Vydržím několik hodin. . Mezi těmi, kteří " přeberou",, si pak připadám jako vyvrhel.

Ti, kdo mně znají, moje rozhodnutí respektují a berou je. Nevadí mně to, co si druzí myslí, Je to určitě pro zdraví lepší než neznát svou míru při pití.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Šašek nemusí byť vždy ten smiešný, na ktorom sa všetci smejú, ale práve naopak, je to jediný ktorý si dovolí hovoriť pravdu aj tam, kde to je nebezpečné. Holt, je to šašek… a má pravdu a to je podstatné.
Som hrdá na to, že som šašek a môžem povedať holú pravdu aj kráľovi. Ktorý mudrc si to môže dovoliť?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Podivín snad ne, ale šašek počmáranej mnohokrát. Bral jsem to jako poklonu 🙂

dodatek:
Totiž dělat srandu, to je vážná věc. Kolik lidí by se dožilo vyššího věku. kdyby v nemocnicích povinně zavedli srandologická oddělení?

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Ano. Já to o sobě tvrdívám. A lidi kolem se (mi) smějou.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Každou chvilku mi to říká ségra já se i tak chovám
jsem blázen do hudby a filmů. Někdy šišlám a có.
Každej se nějak projevuje. Nevadí mi to ať mi tak
říká. Mě zas vaděj suchaři a lidi co se nesmějou 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Neřekl, protože se tak nechovám. Každý je „svého štěstí strůjce“. Kdo se chová jako blb, nemůže čekat pozitivní odezvu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Takové věci se nejspíš říkají člověku za zády a ne do očí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jistě, obvykle ale volí extrémnější termíny (na obou koncích „slušnostního spektra“). Můj „oblíbený“ nemohu napsat, aby to mazal „nezcenzuroval“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek