Kepler

Už několik dní mi stále zaléhá jedno ucho, jak si pomoci?

Jinak je čisté, nachvíli pomůže přitlačemí dlaní.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jdi za doktorem, nejspíš jde jen o nahromaděný maz, který zašpuntoval při koupání vodu v uchu nebo tak něco. Nedělals/nebyls poslední dobou v prašném prostředí?

Každopádně se nespoléhoj na všelijaké ty „svíčky do ucha“ a jiné „zaručené recepty“, maž rovnou a NEODKLÁDEJ TO! My věčně mladí (již DELŠÍ dobu) v tomto ohledu musíme být opatrnější, no. ;) :)

Další odpovědi
Alesh

Nalej si tam peroxid vodíku a nech to pořádně vyšumět. Fakt to pomáhá, osobní zkušenost.

Jiří Bohumil

Mohla se Ti tam dostat voda při koupání, nebo mytí hlavy. Zkus na špejli vatu a při naklonění hlavy uchem dolů dlaní přitlačit a povolit a pak vysušit.

ShadyDowns

Jestliže zalehnutí nemá žádnou zjevnou příčinu, tak dodržuj pitný režim. Určitě znáš ten pocit, když dostaneš žízeň. To znamená, že ti tělo dává vědět, že si hydratován už jen z 20%. A proto čtyři litry denně. 🙂 Pakliže pitný režim dodržuješ, tak bych zašel k doktorovi. 😉