bolak

Už někdy při natáčení sitcomu vyhodili z hlediště diváka, protože měl tak nesnesitelný smích, že jím ohrožoval…

…celé natáčení?

Odpovědi
quentos

Těžko, dnes se u sitcomů výhradně pouští nahranej smích – nebo jak tomu říkaj Angláni, „smích z konzervy“ (canned laughter). Jestli se tak někdy stalo, muselo to bejt hodně dávno, ještě než se začalo s nahrávací praxí.
Mimochodem z těch situací, kdy „smích z konzervy“ pouštěj, bývá vtipné sotva jedno procento – jak kdysi řek jeden Brit, „Amíci si musej pouštět smích z konzervy, protože nic z toho, co dělaj nebo říkaj, vtipný neni.“