Complex

Už někdo předělal tank na kabriolet?

Odpovědi
aliendrone

No, zdatný „odstrojovač věží“ byl pověstný 8,8cm Flak 36, ten „předělal“ tanků – jéje! Pak stačí jen zastřešit plachtou a máš něco hodně podobného kabroši. ;) :D :D

Edison

Existuje mnoho technologických a technických vozidel postavených na tankových podvozcích. Všimni si, že když se popisuje tank, tak vždy jako typ věže, s nějakou výzbrojí a podvozek.