evheek

Uz nejsem obcan Ceske republiky, jak zrusim placeni popelnic???

Nejlepší odpověď
anonym

Teprve z doplnění je patrný petit dotazu.
Takže pokud již 11 let nebydlíte v ČR, byl požadavek od OÚ na vaši matku neoprávněný.
Šikovný právník by mohl vymoci náhradu zpětně včetně soudních nákladů a odměny pro advokáta.
U bezdúvodného obohacení je promlčecí lhůta 2 roky, pakliže se jedná o úmyslné, tak 3 roky.

Další odpovědi
arygnoc

pokud tu máte pobyt a bydlíte tu, vaše občabství magistrát nezajíma.

odsťehovat se.

Drap

Pokud tady máte hlášené bydliště, tak musíte platit i popelnici. Vaše občanství na to nemá vliv.

Andělé

Já je platím na radnici,takže jistě tam Vám je i zruší.

rtepp

Na městském nebo obecním úřadě.

Kanovka

záleží na trvalém bydlišti, pokud tedy bydlíte v zahraničí, ale trvalý pobyt máte zde v nějaké obci, pak za popelnice musíte platit, pokud ovšem nemáte trvalý pobyt v té obci, tak už by po vás poplatek chtít neměli

evheek

Abych nebyla za hlupacku – nebydlim uz v CR vice nez 11 let, obcanem jine zeme jsem se stala nedavno. Popelnice jsem vsak musela platit doposud, prestoze maminka byla na urade nahlasit, ze nebydlim „nikde“ v CR. Pry ale nekde musim mit trvaly pobyt jakozto obcan CR a tudiz ty popelnice pry platit musim…