Už máte vyhrabané kebule?

z dýně a jste připraveni na Heloween?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ne ,tento svátek neslavím . Já myslela že už ti hrabe- že ti ji vyhrabali:D:D:D:D

Další odpovědi
manon

Já teda tu dýňovou nemám, ale pár jsem jich už na oknech zahlídla a i když mi ten svátek nic neříká, tak takové dýňové ksichtící se kebule se mi líbí. Alespoň ještě udělají kousek parády, než skončí na kompostu.

anonym

ano už týden a zítra ji zapálíme,snad nepodpálíme

pizlicka

démony uctívat nebudu.mám uctu k zivym,ne k mrtvym.koukam,ze na svete to funguje opacne.i hroby mrtvych,jsou hezci,nez domy zivych.