Už máte přezuto?

Jen tak, pro zajímavost, kolik jste platili? Já, za všechny gumy, 4 ks, platil i s vyvážením 320 Kč. Ti, kteří si přezouvali sami, se nepočítají!

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě nebyl čas

Další odpovědi
anonym

Jedno auto ano – 4 ks 13", 380,– Kč/komplet…

mosoj

Nepřezouvám. Mám letní a zimní auto. Vždy to jenom vyměním.

Lamalam

Rovných 400 Kč i s uskladněním.

zzzzz

Já letos dojedu zimáky. 4 mm nevyhodím 🙂

Proč nemáš 2 sady ráfků?

Kelt

Přezul jsem si boty. Musel jsem jít pro ně do sklepa. Auto nemám už 8 let, tak mne tyto starosti míjejí.

anonym

Protože jsem nezaměstnaný a moc nejezdím, tak jsem přezouval již 10.března, protože jsem věděl, že v dohledné době nikam nepojedu.A jak tak koukám, tak každý rok ušetřím nejméně 800 Kč, protože si přezouvám sám, jak na zimu, tak na jaro.

cukrar

Přezutí myslíte přehození celých kol, nebo převléknutí pláště?

Zbynas

Já se přezouvám sám, vždycky když jdu ven nebo domů. A mám to zadarmo! :)

honza19hk

nepřezouvám. Na autě se kterým jezdím to není potřeba.viz http://2i.cz/a156b69c­4f

Jinak gumy na tuhle potvoru stojí 240 tis.

arygnoc

v británii neprezúvam (vlani to bola sranda ako na václavaku – napdalo tak 2 cm sbehu a – kalamita!)

na morave ma to čaká až v máji, skôr sa tam nedostanem, to budú v servise čumieť.

;)

zzzzz

Na Moravě máme zrovna teď začátek léta, vše je letos posunuté:-)))))

V máji bude začínat podzim, to už se ti přezouvat nevyplatí 🙂