Elk

Už máte nový řidičák, lékárničku, vestu?

Nejlepší odpověď
mj81

Řidičák mám už rok a půl nový (předchozí mi ukradli), vestu jsem vozil v autě už od počátku a lékarničku mi donesl Ježíšek (té předchozí vypršela lhůta spotřeby v roce 2006, rok předtím, než jsem to auto koupil). Takže já jsem připraven 🙂

Další odpovědi
anonym

Jistěže!Mě nedostanou!

hanulka11

ano vše jak má být -ještě zajet na technickou

Jahoda

Jasně, že jo. 🙂

janek66

Mám všechno,ale nejsem si jist u lékárničky.
Mám samozřejmě novou, ale kamarád který jezdí u menšího dopravce tu samou rozbalil a nebyla tam karta první pomoci.Rozbalili všechny ostatní a karta první pomoci nebyla ani v jedné.Tak jí mám v autě nerozbalenou a doufám že ji nějaký příslušník nebude chtít rozbalit. 🙂

panenka

Ano mám řidičák mám nový od Dubna tohoto roku.

poa.li

To, že mám auto v pořádku a výbavu taky je jedna z věcí, na kterých si zakládám. Jsem Motorista s velkým M.

Lásenka

Ano vše už mám v autě. Řidičák mám nový nedávno, tak že OK.

jendahun

Mám,ale nejsem si jistý s lékárničkou­,i když byla kupovaná letos. Dokonce 4.1 budu mít školení řidiče.Jsem zvědav kolik to bude stát tentokrát.