RyuzakiKate

Už máte nějaké pěkné štípance od komárů?

Jen na svých chodidlech už jich mám 6, jak je možné, že jim tak chutnám?! Například na mého tátu nikdy ti paraziti nešli…

Odpovědi
www

Tady je takové sucho, že komáři zatím nejsou a tudíž neštípou.

Pudlík

Já nemám ani jeden a jsem zato ráda, prtože minulý rok jsem byla pořádně poštípaná.

mosoj

Velice hodnotná informace. Komára jsem ještě nepotkal ale hovado ano.

anonym

jsem okousaná snad všude, vnoci se tomu neubráním – spím a ve dne jsem sice nastříkaná nějakým sajrajtem proti těm potvorám, ale moc to teda nezabírá