dust8

Už konečně existují televize, které pokud naskočí reklamy, tak okamžitě přepne někam kde nejsou?

Odpovědi
Edison

Jako že by byl konec možnosti si vybrat?? Sorryjako, to fak nechcu.

Petr1491

Tohle asi nikdy nebude a nevidím v tom přínos. Spíš se mi líbí třeba O2, které mám. Dívám se na film vždy zpětně, takže si reklamy přetočím během pěti sekund a pohoda :)

anonym

Lepším řešením je reklamy přeskakovat (ušetříte tak navíc i čas který reklamní blok zabere) a přeskakování reklam už je dnes díky timeshiftu na řadě televizorů a settopboxů možné. Běžně přeskakování reklam nabízí online streamovací služby, tady bych určitě nedoporučoval hned O2TV (jen proto že má nejhlasitější marketing) protože tato služba nepatří mezi nejvýhodnější, zkuste se podívat na toto srovnání http://nejlepší.tv/ … většina z nich nabízí přeskakování reklam.