dust8

Už jste zkusili jít v životě tzv. proti proudu? Děláte to tak často? Mělo to svoje následky či zajímavé zkušenosti?

Nebo jste díky tomu třeba uspěli či dosáhli svého cíle?

Tohle může být teoreticky velmi inspirativní otázka pokud dostane adekvátní odpovědi. ;)

Pixabay: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2019/03/15/08/06/ban­ner-4056457_1280.jpg

Nejlepší odpověď
Edison

Ano. Mě kvůli tomu třeba vyhodili z jedné naší zahraniční pobočky. Přes to jsem svého dosáhl a zase až tak velká ztráta to pro mě nebyla. Dostal jsem se na další projekty s mnohem zábavnějšími lidmi.

Další odpovědi
anonym

Ano, často. Baví mě to. Nutí vás to nad věcmi přemýšlet, a snažit se nad nimi přemýšlet jinak než ostatní. Nesnažit se za každou cenu zapadnout do obecně přijímaného schématu.

Následky to má, předně se znelíbíte těm pro které jsou tradice, zvyklosti a pohodlní zažitých postupů jejich vlastní komfortní zónou a odmítají ji opustit byť třeba jen hypoteticky, ti vám tohle neodpustí, začnou vás pomlouvat a házet vám klacky pod nohy při každé příležitosti, musíte to holt nějak překousnout. Na druhou stranu jsou to obvykle lidé, kteří nepředstavují zrovna přínos pro Váš osobní rozvoj takže to možná až taková ztráta není. Mnohem lépe se pak sžijete s těmí, pro které není otevřené myšlení jen synonymem pro migrénu 🙂