Už jste zjistili, že Hlada je zlatý? Blahopřeji. Kdo se připojí?

Ať Ti dál vydrží přesné a výstižné odpovědi, zodpovědnost a humor.
Mezi zlaté patříš plným právem.

Nejlepší odpověď
anonym

Gratuluji srdečně !!! :D

Další odpovědi
hanulka11

moc gratuluji, přišla jsem akorát

briketka10

za Tvé neocenitelné rady Ti to zlato právem patří a doufám, že nám budeš tak dobře profesionálně radit i nadále děkujeme :DD

Damiana

Srdečně blahopřeji a přeji, aby Tě to tady s námi bavilo i nadále. 🙂
_____________­_____________________
Jsi věrna svému nicku – vynikající očko 🙂

anonym

I já blahopřeji a myslím,tedy vím,že mezi ně patříš,Hlade.

Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho úspěchů a hodně dalších vydařených otázek a odpovědí.

iceT

… a tradičně zase mezi posledními přicházím se svou gratulací ke zlaté metě i já…
Blahopřeji…jen tak pokračujte…

aramah

Ano gratuluji 🙂

anonym

Skoro to vyšlo – do roka a do dne (od registrace).
Vítej v klubu, jsi cenná posila, korektní a s renomé.
Stáváš se 38. zlatým a díky tobě jsme konečně dosáhli vyváženosti – nyní je 19 dam ku 19 pánům.

Přidávam se ke gratulaci;))

Jikra

Já bych se taky velice rád připojil k ostatním a pogratuloval k tomuto zlatému úspěchu. Dobrá práce a jen tak dál.

Andělé

Ráda se přidávám ke gratulaci ke zlatu.:-)

Děda Louda

Já.
Doplňuji:
To je odpověď na druhou otázku. Bez mučení se přiznám, že na první musím odpovědět záporně.
K přáníčku oslavenci samozřejmě patří i „osobní hodnocení“.

casey

Zase prichazim pozde. Pripojuji se ke gratulantum. Dalsi zlaty, jen tak dal.
Ockoje je vsimava. Sikulka

Hlada

Děkuju vám všem za blahopřání. Přišel jsem na něj náhodou. O to víc mě vaše příspěvky potěšily. Ankety moc nesleduju a tak se musím omluvit, že reaguju se zpožděním.

štamgast

Opožděně se připojuji.

johana 56

Srdečná gratulace a díky.

led

Hlada, blahoželám a ďakujem za rady.

Ad Ocko (očko) vidím, máte ten správne rýchly strelecký postreh.

anonym

Led, děkuji. Vážím si Vašich postřehů a připomínek, ale toto je gratulace Hladovi, ne mně.
Je to milé.

annas

Hlado, připojuji se ke gratulaci.

anonym

Annas,proč ta skromnost,pobla­hopřát jen tak,v ústraní?!

annas

Barbakane, už dlouho takto gratuluji.

anonym

Annas,ale nedávno to bylo jinak,že?!

annas

Máte pravdu, časy se mění a lidé s nimi …

anonym

Barbakane, myslím si, že i taková gratulace je velmi cenná.
Nevím, jak tady co bylo dříve, ale já od Annas dostala také takovouto gratulaci a cením si jí stejně jako všech ostatních. Je v tom určitá skromnost, protože za takové přání neočekává žádný palec nahoru. Dobré je, pokud si něčeho takového, ostatní vůbec všimnou. I to je projev uznání za dosavadní práci.