ReHu

Už jste volili, nebo to necháte na večer či zítřek?

Já se tady ještě chvíli pokoukám a asi to tam zajedu hodit.
I když, když čtu preference, polévá mě horko.

Nejlepší odpověď
rynek878

jo,jo už jsem si to s nimi vyřídil.

Další odpovědi
annas

Já jsem právě teď vrátila. Teď jsem zvědavá na zítřek, až zveřejní výsledky.

quentos

už to mám za sebou, dnes hned ve dvě hodiny, když místnost otevřeli.

M-Rock

Mě to teprva čeká. Stále vybírám ze 3 stran. Ale myslím že se k tomu dnes dostanu.

Spiritus

až večer…nejdřív upíct krtka,řezy a pak jdu na to :)

ten který je

Půjdu večer.

Lucimia

My jdeme až zítra pohromadě. Každej má bohužel zrovna dneska něco k vyřizování a já jsem marod (i když už je mi líp), tak to necháváme na zítřek.

Miroslavst

Předchvílí jsem se vrátil z volební místnosti. Zde jsem odvzdal jeden hlas.
Chtěl jsem jít už ve dvě jak otevírali, ale nemohl jsem.
Chtěl jsem proto, že čím dřív zvolíme, tím dřív ty dnešní vyžírky vyhoděj.

mojitek

…dostali to dokonce i zalepeny :o)

Klarisa

Už jsem volila,dcera mě donutila,tak jsem šla,volili jsme stejně i s jejím přítelem.zjistila jsem,že hodně lidí volí stejnou stranu,tak očekávám,že vyhrajou ti co si myslím,že vyhrají.Neřeknu ale koho,můj syn půjde volit zítra a chce volit někoho jiného i jeho otec volí jinou stranu,tak jako rodina nejsme jednotní i má 2 dcera je zas pro jinou stranu,ale volit prý nepůjde,aletřeba si to rozmyslí.

vecernice

Jdu zítra,dopoledne si odskočím z práce.

lorja

Už jsme odvolili a děj se vůle národa.